prawko.com.pl

Blog tematyczny o motorach, samochodach i lifestyle'u.

Samochody

Nowe crossovery Nissana

Nowe crossovery Nissana

Kupując samochód, analizuje się wiele aspektów, między innymi kto będzie nim jeździł, do czego pojazd będzie wykorzystywany, jakie są koszty jego utrzymania, spalanie czy awaryjność. Samochód uniwersalny, taki jak crossover, nie jest bynajmniej nudny i zapewnia komfort całej rodzinie, a zarazem gwarantuje bezpieczeństwo oraz pozwala zaszaleć poza asfaltowych drogami. Samochód rodzinny z duszą podróżnika to znakomity wybór.

Najlepsze crossovery tylko od Nissana

Wśród samochodów marki Nissan na sprzedaż wystawionych jest wiele modeli crossoverów tego uznanego japońskiego producenta. Charakteryzuje je wyszukany design, który łączy w sobie tradycję z nowoczesną ekstrawagancją, bezpieczeństwo, niskie koszty zakupu i utrzymania auta oraz doskonały stosunek jakości do ceny. Odkąd na rynku pojawił się pierwszy crossover japońskiej marki ,czyli model Qashqai stał się on prawdziwym przebojem. Od tego czasu model był kilkukrotnie unowocześniony, jednak każda jego wersja bije rekordy popularności. Innym wartym uwagi crossoverem od Nissana jest model Juke. Wyróżnia się on niezwykle oryginalna stylistyka, która nie pozwala przejść obojętnie obok tego auta. Choć wydaje się on być niewielkim autem, zapewnia przestronne wnętrze, jest bardzo zwrotny i gwarantuje niskie spalanie.

Nissan w zgodzie ze środowiskiem

Przepisy dotyczące ograniczenia emisji CO2 wymusiły także na producentach aut wprowadzenie modeli zeroemisyjnych. Nissan do swojej oferty dołączył pierwszego, w pełni elektrycznego crossovera – Nissan Ariya jest autem posiadającym wszystkie najważniejsze cechy klasycznego SUV-a. Jest wygodny, posiada przestronne wnętrze i zapewnia stabilną jazdę w każdych warunkach, jest szybki i zwrotny, a przy tym skonstruowany z myślą o środowisku. Nowoczesny design nawiązujący do tradycyjnej stylistyki Nissana sprawia, że auto to robi niemal kosmiczne wrażenie.

Niezależnie od tego, czy decydujemy się na zakup nowego, czy używanego auta, pojazdy czołowych japońskich producentów zawsze są wyborem, który zapewnia bezpieczeństwo, większą niezawodność, a także doskonale wrażenia z jazdy.

Materiał zewnętrzny

Udostępnij