Problem odnośnie zapisu na egzamin.

Jeśli masz pytania dotyczące egzaminów.
Regulamin forum
Przeczytaj FAQ zanim stworzysz nowy wątek!
PiPi33
Stoi w miejscu
Stoi w miejscu

Problem odnośnie zapisu na egzamin.

Postautor: PiPi33 » pt, 31 sty 2014, 9:37

Witam serdecznie,

Pół roku temu oblałam egzamin na prawko od tego czasu o ile dobrze pamiętam weszły nowe zasady zapisu na egzamin - obecnie należy Samemu zgłosić się do Urzędu Miasta z numerem identyfikacjnym ze szkoły jazdy i wtedy dopiero można zapisać się do WORD na egzamin.

Ja jestem w sytuacji takiej, że mieszkam w innym mieście i w innym mieście zdawałam prawko. Kurs skończyłam 4 lata temu i nie dostałam wtedy żadnego numeru - tylko plik innych dokumentów..Obecnie Moje papiery są w Urzędzie w Warszawie. Wiem że Sama muszę je odebrać - ale co potem skoro kurs ukończyłam dawno?.

Poprawcie Mnie proszę o ile źle napisałam, o obecnej formie zapisu na egzamin i pomóżcie .

Z góry dziękuję za pomoc.

miszczu
Stoi w miejscu
Stoi w miejscu

Re: Problem odnośnie zapisu na egzamin.

Postautor: miszczu » śr, 12 lut 2014, 12:50

Zadzwoń do nich i zapytaj na pewno powiedzą co i jak:)

Kamia
Ledwo się telepie
Ledwo się telepie

Postautor: Kamia » śr, 12 lut 2014, 15:32

Według mnie skoro egzamin oblałaś pół roku temu,musisz na nowo przystąpić do kursu, przynajmniej tak jest u mnie. Aby umówić się na kolejny egzamin, gdy minęło pół roku, trzeba zacząc na nowo kurs. Mi zostaly 2 miesiące aby zdać i wiem że jak się nie uda to bede musiala oplacic kurs albo wykupić sporo jazd. Tak czy inaczej wydatek;/ Trzeba uwinać się przez pół roku.
" obecnie należy Samemu zgłosić się do Urzędu Miasta z numerem identyfikacjnym ze szkoły jazdy i wtedy dopiero można zapisać się do WORD na egzamin" Tak trzeba, sama tak robilam.Jeśli nie masz numeru, skontaktuj się z instruktorem, może pomoże:) albo udaj się do wydziału komunikacji i przedstaw sprawę- mam takie dokumenty bo to bylo 4 lata temu,a nie mam numeru, czy mi Państwo pomogą?..

Awatar użytkownika
kwachu
Pędzi prosto
Pędzi prosto

Postautor: kwachu » pt, 14 lut 2014, 13:21

Kamila, kurs robi się tylko raz. Pomyliłaś sobie chyba zdaną teorie na egzaminie, która po pół roku traci ważność.

Kamia
Ledwo się telepie
Ledwo się telepie

Postautor: Kamia » czw, 27 lut 2014, 14:58

Aaa no tak, dzięki:))

Wróć do „Pytania do Egzaminatora”