Teoria na bieżących zasadach, praktyczny na nowych?!

Jeśli masz pytania dotyczące egzaminów.
Regulamin forum
Przeczytaj FAQ zanim stworzysz nowy wątek!
Susel
Stoi w miejscu
Stoi w miejscu

Teoria na bieżących zasadach, praktyczny na nowych?!

Postautor: Susel » pt, 26 paź 2012, 20:44

Szukałem szukałem na google odp. na moje pyt. ale nic nie znalazłem, a więc do rzeczy moje pytanie brzmi:

czy jak zdałem teraz egzamin państwowy teoretyczny i się nie wyrobie z praktycznym do tego stycznia ze załużmy zdam teoretyczny na starych zasadach a praktyczny jak już wejdzie ustawa, to czy dostane prawko na starych zasadach czy będzie mnie już obowiązywać te listki okresy probne dotatkowe kursy itd. czy wg starych norm? martwi mnie to bo kolejki w wordzie takie ze musial bym zdac jazde za 1szym razem żeby chyba zdązyć przed styczniem :mur:

z góry dzięki :mrgreen:

eltiee
Stoi w miejscu
Stoi w miejscu

Re: Teoria na bieżących zasadach, praktyczny na nowych?!

Postautor: eltiee » pt, 16 lis 2012, 20:06

Wydaje mi się, że będziesz musiał zdawać według nowych norm, ale pewny nie jestem. Na prawdę nie ma żadnych informacji? Dziwne...

Awatar użytkownika
Atreyu
Śmiga, aż miło
Śmiga, aż miło

Postautor: Atreyu » pt, 16 lis 2012, 23:12

Moim zdaniem będziesz się łapał. Egzamin na prawo jazdy składa się z egzaminu teoretycznego i egzaminu praktycznego. Czynnikiem który warunkuje to czy się będziesz łapał jest albo zdanie egzaminu na prawo jazdy tj. obu części, albo otrzymanie plastiku. Na pewno nie termin rozpoczęcia egzaminów, albo zdania jednego z dwóch. Tak czy siak się załapiesz wtedy.

Pawko_87
Stoi w miejscu
Stoi w miejscu

Postautor: Pawko_87 » pt, 30 lis 2012, 16:39

Coś słyszałem że zmianie ulega egzamin teoretyczny a nie praktyczny więc nie wiem skąd to pytanie ?!

Wróć do „Pytania do Egzaminatora”