Ponowny egzamin po nie zdaniu 3 razy teorii

Jeśli masz pytania dotyczące egzaminów.
Regulamin forum
Przeczytaj FAQ zanim stworzysz nowy wątek!
Marrtinez
Stoi w miejscu
Stoi w miejscu

Ponowny egzamin po nie zdaniu 3 razy teorii

Postautor: Marrtinez » ndz, 07 paź 2012, 18:18

Witam wszystkich, jako że to mój pierwszy post ;) Pozwólcie jednak, że przejdę do sedna.

Kiedyś dane mi było usłyszeć, że posiadając już jakąś kategorię prawa jazdy i starając się o kolejną (w moim przypadku posiadam B oraz C, a starał się będę o A) można zostać odesłanym na ponowny egzamin z posiadanych kategorii po nie zdanej 3 razy teorii.
Czy to jest fakt czy tylko miejska legenda?

Jeżeli takie pytanie już było zadane to przepraszam, ale nie byłem w stanie nic na ten temat znaleźć.

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Hipek_01
Moderator / Admin
Moderator / Admin

Re: Ponowny egzamin po nie zdaniu 3 razy teorii

Postautor: Hipek_01 » pn, 08 paź 2012, 11:14

Nic o tym nie słyszałem i nie kojarzę nic z obowiązujących przepisów. Zwalmy to na miejską legendę :)

joobler
Stoi w miejscu
Stoi w miejscu

Re: Ponowny egzamin po nie zdaniu 3 razy teorii

Postautor: joobler » ndz, 23 gru 2012, 12:41

Ale jak się nie zdało egzaminu teoretycznego 3 razy? Jak to możliwe mając już 2 kategorie? Ja też nic o czymś takim nie słyszałam, ale biorąc to na logikę nawet jeśli nie zdało się 3 razy teorii to jednak za którymś razem była ona zdana czego dowodem jest wydanie prawa jazdy na podane przez ciebie kategorie, tak więc wydaje mi się, że nie będzie już nic sprawdzane z tamtych kategorii.

Wróć do „Pytania do Egzaminatora”