Egzamin zdany! :) - kilka pytan

Jeśli masz pytania dotyczące egzaminów.
Regulamin forum
Przeczytaj FAQ zanim stworzysz nowy wątek!
Porsche_lover
Stoi w miejscu
Stoi w miejscu

Egzamin zdany! :) - kilka pytan

Postautor: Porsche_lover » sob, 05 mar 2011, 0:55

Witam, zdalem dzis egzamin na prawo jazdy i po pierwsze co ja musze teraz zrobic, zeby otrzymac dokument? Zdjecie itp dalem, mam czekac? Po 2gie po zdaniu egzaminu dostalem karteczke z "arkusz przebiegu egzaminu praktycznego" a w internecie pisze, ze po zdanym egzaminie nie dostaje sie tego arkuszu, wiec czemu go dostalem? Kiedy w internecie bedzie informacja o wydaniu mojego prawa jazdy? (mam na mysli strone papierow wartosciowych) biorac pod uwage, ze oni w sobote nie pracuja, a zdalem w piatek, w dodatku jako ostatnia osoba ;). Co oznacza jedynka zakreslona w kolko obok daty egzaminu? Po eufori przyszedl czas na reflexie i zamartwianie sie ;) Caly czas wydaje mi sie, ze to mi sie sni heh :).

Awatar użytkownika
pako
Wlecze się w ogonie
Wlecze się w ogonie

Re: Egzamin zdany! :) - kilka pytan

Postautor: pako » sob, 05 mar 2011, 1:15

Wszystko było omawiane na forum, wystarczy poszukać ;)

Porsche_lover
Stoi w miejscu
Stoi w miejscu

Postautor: Porsche_lover » sob, 05 mar 2011, 1:22

pako pisze:Wszystko było omawiane na forum, wystarczy poszukać ;)

a mozesz mi tu wytlumaczyc? Bylbym bardzo wdzieczny - taka wiedza w pigulce - mysle, ze sie przyda nie tylko mi :) (ps. nie moge znalezc odpowiedzi na wszystkie pytania)

netsatan
Pędzi prosto
Pędzi prosto

Postautor: netsatan » sob, 05 mar 2011, 2:15

Porsche_lover pisze:Witam, zdalem dzis egzamin na prawo jazdy

Gratuluję.

i po pierwsze co ja musze teraz zrobic, zeby otrzymac dokument?

Z tego co się orientuję - wszystko zależy od miasta. Przejdź się do wydziału komunikacji w UM, weź ze sobą pieniądze, prawdopodobnie musisz zapłacić za wyrobienie dokumentu, a potem spokojnie na niego czekasz.

Zdjecie itp dalem, mam czekac? Po 2gie po zdaniu egzaminu dostalem karteczke z "arkusz przebiegu egzaminu praktycznego" a w internecie pisze, ze po zdanym egzaminie nie dostaje sie tego arkuszu, wiec czemu go dostalem?

1. "Jest napisane".
2. Nie ufaj Internetowi.

Kiedy w internecie bedzie informacja o wydaniu mojego prawa jazdy? (mam na mysli strone papierow wartosciowych) biorac pod uwage, ze oni w sobote nie pracuja, a zdalem w piatek, w dodatku jako ostatnia osoba ;).

O wydaniu? Chwila, zdałeś w piątek, czyli... nie, nie łudź się, nie w poniedziałek. Za 2-3 tygodnie.

Co oznacza jedynka zakreslona w kolko obok daty egzaminu? Po eufori przyszedl czas na reflexie i zamartwianie sie ;) Caly czas wydaje mi sie, ze to mi sie sni heh :).

To najdziwniejszy sposób zapisu słowa "refleksja" jaki widziałem w życiu.

Awatar użytkownika
Hipek_01
Moderator / Admin
Moderator / Admin

Postautor: Hipek_01 » sob, 05 mar 2011, 2:28

Te, porsze_lawa - przeczytał FAQ? To niech przeczyta, prędziutko, bo mnie za te "reflexie" już coś swędzi.

lukasz89osw
Śmiga, aż miło
Śmiga, aż miło

Postautor: lukasz89osw » sob, 05 mar 2011, 2:46

Hipek z całym szacunkiem do Twej osoby to mógłbyś chociaż nick napisać normalnie.

Porsche_lover
Stoi w miejscu
Stoi w miejscu

Postautor: Porsche_lover » sob, 05 mar 2011, 3:24

ja nie uzywam polskich znakow - kwestia przyzwyczajenia. Uzywam amerykanskich skrotow, np. "komplex, reflexia, bravo" itd ;). Ps. czemu mam nie wierzyc internetowi? Czemu dostalem ta kartke? i co oznacza ta jedynka w kolku? Ps. mozna jakos przyspieszyc czas oczekiwania na dokument? Moge zaplacic w sobote (jutro) za prawko?

Awatar użytkownika
BiałaDama
Moderator / Admin
Moderator / Admin

Postautor: BiałaDama » sob, 05 mar 2011, 11:05

Kiedyś się nie dostawało przy zdanym , teraz się dostaje. Być może czytałeś przedawnione informacje. Ot, filozofia.

Awatar użytkownika
Hipek_01
Moderator / Admin
Moderator / Admin

Postautor: Hipek_01 » sob, 05 mar 2011, 13:58

Re. Łukasz
Zmiana nicka była celowa i ironiczna.

Re. Porshe_lover
Odzwyczaj się zatem od amerykańskich skrótów i pisz po polsku. Przynajmniej na tym forum.
W sprawie tego, co po egzaminie, jest już wątek. Napisałem już, jak go znaleźć. Tam znajdziesz odpowiedź, a jeśli nie - to tam pytaj.

Zamykam.

Wróć do „Pytania do Egzaminatora”