Zapisanie na egzamin - dokumenty.

Jeśli masz pytania dotyczące egzaminów.
Regulamin forum
Przeczytaj FAQ zanim stworzysz nowy wątek!
Awatar użytkownika
___
Stoi w miejscu
Stoi w miejscu

Zapisanie na egzamin - dokumenty.

Postautor: ___ » śr, 16 lut 2011, 13:24

Czy wszystkie dokumenty czyli orzeczenie lekarskie, zaswiadczenie o ukonczeniu kursu, zdjecie itp. trzeba miec przy zapisywaniu sie na egzamin, czy w dniu egzaminu?

Awatar użytkownika
Hipek_01
Moderator / Admin
Moderator / Admin

Re: Zapisanie na egzamin - dokumenty.

Postautor: Hipek_01 » śr, 16 lut 2011, 13:27

Ja nie miałem w ręce zaświadczenia o ukończeniu kursu. Czy szkoła nie powinna czasem tego przesłać?
Z drugiej strony: czy jest dla Ciebie problemem mieć te wszystkie dokumenty przy sobie?

Awatar użytkownika
___
Stoi w miejscu
Stoi w miejscu

Postautor: ___ » śr, 16 lut 2011, 13:30

Ja nie miałem w ręce zaświadczenia o ukończeniu kursu. Czy szkoła nie powinna czasem tego przesłać?

Ja dostalem.

Z drugiej strony: czy jest dla Ciebie problemem mieć te wszystkie dokumenty przy sobie?

Niby tak, poniewaz nie mam zbytnio aktualnego zdjecia (tylko z przed paru lat), dlatego sie pytam.
To jak to jest?

Awatar użytkownika
pako
Wlecze się w ogonie
Wlecze się w ogonie

Postautor: pako » śr, 16 lut 2011, 13:42

Nie wiem jak jest ze zdjeciem, ale w wydziale komunikacji pani zapytala czy nie chce sobie zdjecia wymienic ;] A zrobienie zdjec zajmie do 15min.

Awatar użytkownika
___
Stoi w miejscu
Stoi w miejscu

Postautor: ___ » ndz, 27 lut 2011, 19:19

Jako, ze nie chce zakladac nowego tematu zapytam sie w tym.

Czy jesli wyjezdzilem juz wszystkie godziny w osrodku i zapisalem sie na egzamin, ale jakis czas przed samym egzaminem chcialbym sobie dokupic jakies jazdy w zupelnie innym osrodku to jakie dokumenty potrzebuje, aby mogl sobie je legalnie kupic?
I drugie, czy po wyjezdzeniu tych jazd dostaje jakies druki, ze jezdzilem dodatkowo etc.. ?

Awatar użytkownika
BiałaDama
Moderator / Admin
Moderator / Admin

Postautor: BiałaDama » ndz, 27 lut 2011, 19:27

Nic nie potrzebujesz, po prostu idziesz do innego OSK i zapisujesz się na jazdy. Zaświadczenie możesz dostać po 5 wyjeżdżonych godzinach, ale to w przypadku niezdania 3 egzaminu z kolei jest potrzebne.

Awatar użytkownika
___
Stoi w miejscu
Stoi w miejscu

Postautor: ___ » ndz, 27 lut 2011, 19:56

Ok, ale skad dany OSK bedzie wiedziec, czy w ogole mialem kiedys do czynienia z samochodem, czy nie beda bali sie wyjechac ze mna na miasto, albo czy chociaz ukonczylem sam kurs na prawo jazdy? Nie wszyscy wierza na slowo. :)

Awatar użytkownika
BiałaDama
Moderator / Admin
Moderator / Admin

Postautor: BiałaDama » ndz, 27 lut 2011, 20:05

A co im do tego? Przecież nie oni wystawiają Ci zaświadczenie o ukończeniu kursu. Nie mogą się bać wyjeżdżać z Toba, bo to przecież ośrodki szkolenia kierowców, uczą jeździć od początku, najwyżej uznaliby Twój poziom za marny i zachęcali do wykupienia u nich godzin ;) Moja znajoma, wstydząc się przyznać instruktorowi ile razy oblała co rusz udawała się na wykupienie godzin do innych ośrodków i nigdzie nie bylo żadnych problemów jakie opisujesz.

Wróć do „Pytania do Egzaminatora”