Dlaczego mnie oblał ?

Jeśli masz pytania dotyczące egzaminów.
Regulamin forum
Przeczytaj FAQ zanim stworzysz nowy wątek!
Awatar użytkownika
BiałaDama
Moderator / Admin
Moderator / Admin

Re: Dlaczego mnie oblał ?

Postautor: BiałaDama » ndz, 20 mar 2011, 22:56

Jest wiele sposobów. Kup sobie piłeczkę, żeby ściskać przed egzaminem; walnij kogoś; zjedz coś czekoladowego; weź środek uspokajający po którym można prowadzić. Sposobów jest miliard, więc skąd mamy wiedzieć nie znając Ciebie co ci pomoże?

Awatar użytkownika
szofer
Pędzi prosto
Pędzi prosto

Re: Dlaczego mnie oblał ?

Postautor: szofer » ndz, 20 mar 2011, 23:33

Możesz też wypić sobie pół litra wódki i wtedy będziesz miał w d.... wszystko i wszystkich. No i na pewno nie będziesz się stresował.

kopytko94
Stoi w miejscu
Stoi w miejscu

Można oblać za coś takiego?

Postautor: kopytko94 » pt, 19 kwie 2013, 15:08

Witam, zdawałam dzisiaj praktyczny egzamin na prawo jazdy. Wszystko szło zgodnie z planem, jeździłam 40 minut, popełniłam kilka błędów ale zostały one poprawione. Egzaminator jednak zarzucił mi, że nie oglądam się na skrzyżowaniach równorzędnych. Nie wykonałam, żadnego wykroczenia, egzamin nie został przerwany a o jego wyniku dowiedziałam się już na placu manewrowym wordu. Na kartce zaznaczył mi niewykonanie: przejazdu przez skrzyżowania równorzędne kilku wlotowe i przejazdu przez skrzyżowania, na których pierwszeństwo oznaczone jest znakami. Powiem szczerze, że był jeden raz kiedy coś mogło być nie tak, ponieważ samochód przed który wyjechałam, wyjeżdżał z podjazdu (w czasie oglądania się nie było go na drodze), ale egzaminator nie wcisną hamulca i kazał jechać dalej. Przejeżdżając przez wyżej wymienione skrzyżowania nie przekręcałam głowy o 90 stopni, ale przysięgam, że upewniałam się czy mam wolną drogę i nie popełnię żadnego wykroczenia. Wiem, że są nagrania, ale czy jest sens się odwoływać? Czy odwołanie może mi jakoś zaszkodzić? Czy w ogóle można oblać za coś takiego...?

Boczek
Stoi w miejscu
Stoi w miejscu

Re: Można oblać za coś takiego?

Postautor: Boczek » śr, 24 kwie 2013, 10:40

Sporo pewnie zależy od podejścia i humoru egzaminatora - prawdopodobnie miał prawo nie zaliczyć Ci egzaminu, jednak to zwyczajnie nieprofesjonalne, kiedy nie zwrócił Ci uwagi w trakcie egzaminu. Jak dla mnie to pierdoły - ale przecież ludzie oblewają za jeszcze mniejsze przewinienia. Powodzenia następnym razem :)

izka85
Stoi w miejscu
Stoi w miejscu

Czy to jest powod aby od razu oblac????

Postautor: izka85 » wt, 21 maja 2013, 8:41

Wiec tak dzis mialam drugie podejscie do egz praktycznego.Luk super i wzniesienie tez.Wyjezdzalam z Wordu i przy wlaczeniu kierunkowskazu swiatla mijania przeskoczyly mi na swiatla pozycyjne.I przerwal egzamin...Wiem,ze nie powinny sie wylaczyc ale moja mama miala taki sam przypadek i jechala jakis czas po miescie i egzaminator zwrocil jej uwage,ze ma wlaczyc i egzamin trwal dalej.Jaka tu wiec sprawiedliwosc????Nie rozumiem tego :(

izka85
Stoi w miejscu
Stoi w miejscu

Re: Czy to jest powod aby od razu oblac????

Postautor: izka85 » wt, 21 maja 2013, 22:03

Dodam,ze po wyjechaniu za barierki z Wordu moze z 10 metrow przejechalam,jak nie mniej.I mam wpisane,ze podczas jazdy droga jednojezdniowa dwukierunkowa zrobilam 2 bledy...Z jakiej racji mi tak zaznaczyl skoro wczesniej nie zwrocil uwagi,ze mam swiatla wylaczone???Wiec tylko raz ten blad zostal popelniony.To tak jakby zgasl mi raz silnik i 2 x zostalam negatywna parafke

mariusz91
Stoi w miejscu
Stoi w miejscu

Re: Czy to jest powod aby od razu oblac????

Postautor: mariusz91 » wt, 11 cze 2013, 23:08

Hmm jak się włącza kierunkowskaz to najczęściej światła się na drogowe przełączają a nie na pozycyjne :P Jeśli to od razu zauważyłaś i poprawiłaś to moim zdaniem przerwanie egzaminu to gruba przesada, ale jeśli tego nie zauważyłaś to wtedy mógł się przywalić do tego z pełną sprawiedliwością.

Wróć do „Pytania do Egzaminatora”