2gi egz kontrolny- zdana teoria po raz 2gi musi byc zdawana?

Jeśli masz pytania dotyczące egzaminów.
Regulamin forum
Przeczytaj FAQ zanim stworzysz nowy wątek!
1
Stoi w miejscu
Stoi w miejscu

2gi egz kontrolny- zdana teoria po raz 2gi musi byc zdawana?

Postautor: 1 » śr, 08 lip 2009, 19:11

Witam, mam pytanie czy 2gie podejscie do egz kontrolnego wymaga ponownego zdania teorii? 1szy zostal negatywnie oceniony (miasto), teoria zostala zaliczona. Pytam ponniewaz, srednio poinformowana pani w WORD powiedziala ze moje dokumenty zostana odeslane do urzedu komunikacji, i prawdopodobnie kolejne podejscie do egz kontrolnego bedzie sie wiazalo z ponwnym zdawaniem teorii.
Dziekuje za odpowiedz

Awatar użytkownika
karol09
Wlecze się w ogonie
Wlecze się w ogonie

Postautor: karol09 » śr, 08 lip 2009, 20:08

gdzieś słyszałem, że jak prawo jazdy było zabrane i zdaje się ponowny egzamin to w przypadku oblania praktyki za każdym razem trzeba zdawać teorię na nowo.

Awatar użytkownika
Helis
Śmiga, aż miło
Śmiga, aż miło

Postautor: Helis » śr, 08 lip 2009, 22:41

Jeśli nie miałeś nigdy prawa jazdy, to teoria ważna jest pól roku, w tym czasie możesz na niej zdawać praktykę.

1
Stoi w miejscu
Stoi w miejscu

Postautor: 1 » czw, 09 lip 2009, 12:59

no wiec 2gi egzamin kontrolny (po zatrzymaniu prawa jazdy), wiaze sie z ponownym zdaniem testu teoretycznego, nawet jesli za 1szym podejsciem zostala zdana teoria.
Logiczne prawda?
Ale w ramach pocieszenia, ustawa stanowi ze jesli po raz 2gi zdamy teorie to za 3cim razem juz jej nie musimy zdawac.

pablo2014
Stoi w miejscu
Stoi w miejscu

Re: 2gi egz kontrolny- zdana teoria po raz 2gi musi byc zdaw

Postautor: pablo2014 » czw, 28 sie 2014, 21:10

Dobra znawcy
To teraz ja. Straciłem prawko powyżej 1 roku. Dziś byłem w Wydziale komunikacji i miła Pani powiedział mi , że będę musiał zdawać egzamin kontrolny (żadnych psychotestów i badań medycznych nie musiałem robić bo Policja miała obowiązek w ciągu 30 dni od zatrzymania wysłanie skierowania na ww badania, na moje szczęście nie wysłali ), Pani z Wydziału mówi , że zostan ę skierowany na egzamin kontrolny ..straciłem dwie kat. B i C. Więc ona mnie pyta czy będę chciał zdawać te dwie kat. na raz. A ja , że nie wiem jeszcze. Zapytałe tą kobietę o ten egzamin kontroly. Co to jest? Bo nie wiedziałem nic o tym. A ona , że to taki wewnętrzy egzamin , który jak zaliczę to starosta wystawi mi zezwolenie na egzaminy Państwowe na kat. B i C. Coś mi się wydaje , że ona coś pokręciła???

Wróć do „Pytania do Egzaminatora”