Zdałem!!! - chwalimy się :)

Twój egzamin, przebieg, uwagi, problemy
Regulamin forum
Przeczytaj FAQ zanim stworzysz nowy wątek!
Szpilkka
Ledwo się telepie
Ledwo się telepie

Re: Zdałem!!! - chwalimy się :)

Postautor: Szpilkka » wt, 17 cze 2014, 18:28

Zdawałam już na nowych zasadach. Każdy opowiadał jakie to teraz trudne, i szczerze mówiąc nie dawałam sobie szansy na to, że zdam od razu. Tymczasem ja zdałam teorie za pierwszym razem, i wczoraj praktyczny też za pierwszym!!! usmiech.gif Jestem happy :brawo: bo bałam się , że prędko nie zdam, a tu okazuje się, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Dobre przygotowanie do teori - dobry nauczyciel nauki jazdy = łatwizna. Wylosowałam pokazanie sygnału dźwiękowego, i światło przeciwmgłowe tylne. Na mieście jezdziłam 30 minut, to na prawdę nie wiele. Czas mija na prawdę szybko. Rada dla zdających - postarajcie się nie stresowac, weźcie sobie głęboki wdech i pójdzie okey. Polecam PRZEWODNIK KURSANTA Kat.B. Uczyłam się z tej książki, jest napisana na tyle logicznie, że każdy bez problemu zrozumie. Pytania z tej płyty są takie same na egaminie! Jest ich 1400 ogółem. 8) :auto:

rybka-rok
Stoi w miejscu
Stoi w miejscu

Postautor: rybka-rok » śr, 09 lip 2014, 15:28

Zdałam za pierwszym razem testy czyłyam się z z książek i płyty firmy asgraf. rewela polecam

Gienia07
Stoi w miejscu
Stoi w miejscu

Postautor: Gienia07 » pn, 28 lip 2014, 14:10

gratuluję ! :) i szerokości życzę

kk22
Stoi w miejscu
Stoi w miejscu

Postautor: kk22 » pn, 21 lis 2016, 14:47

Niedawno zdawałam na Odlewniczej w Warszawie egzamin na prawo jazdy. Egzamin miałam na dostosowanym samochodzie, ponieważ jestem osobą niepełnosprawną. Niestety jego przebieg pozostawiał wiele do życzenia. Egzaminator Sławomir Załuska jak mnie zobaczył był bardzo zaskoczony i chyba miał mnie za upośledzoną umysłowo, ponieważ wydawał mi polecenia typu: "skręcamy w lewo i musimy wjechać na lewy pas". Jednak przy parkowaniu równoległym przeszedł samego siebie, bo przy wykonywaniu tego manewru nie dał mi szansy się wykazać tylko od razu zaczął mówić mi, w którą stronę mam kręcić kierownicą. Wprowadzał bardzo nerwową atmosferę i cały czas mnie rozpraszał. Zaskoczony był również, gdy na jego pytanie czy posiadam wyższe wykształcenie, odpowiedziałam twierdząco. Nikomu nie życzę takiego egzaminatora. Na szczęście egzamin zdałam.

Awatar użytkownika
sluksal
Stoi w miejscu
Stoi w miejscu

Postautor: sluksal » wt, 29 lis 2016, 12:43

Ważne, że egzamin zdany :) Z twojej relacji wynika, że egzaminator chciał dobrze, ale wyszło inaczej. Krępująca sytuacja.

aga2113
Stoi w miejscu
Stoi w miejscu

Postautor: aga2113 » pt, 03 lut 2017, 15:04

Dzisiaj zdałam za 2 razem! Jestem mega szczęśliwa!!! :)

Wróć do „Egzamin”