Choroba powodem nieobecności na egzaminie

Twój egzamin, przebieg, uwagi, problemy
Regulamin forum
Przeczytaj FAQ zanim stworzysz nowy wątek!
hdmn
Stoi w miejscu
Stoi w miejscu

Choroba powodem nieobecności na egzaminie

Postautor: hdmn » ndz, 03 paź 2010, 12:18

Witam.
Pierwszego października miałem zdawać pierwszy raz egzamin na prawko. Niestety w noc przed egzaminem dopadła mnie grypa żołądkowa przez którą nie byłem w stanie w ogóle podejść do egzaminu... O całej sytuacji poinformowałem ośrodek egzaminacyjny rano, kilka godzin przed egzaminem. Zaproponowano mi napisać wniosek do dyrektora. Pytanie moje jest takie: Czy jest jakakolwiek szansa na odzyskanie całej kwoty i ustalenie nowego terminu egzaminu łączonego (teoria+praktyka)? Czy najlepiej od razu zapłacić 50% zapłaconej kwoty? Czytałem, że jest możliwość przełożenia egzaminu ale co najmniej 4 dniowym wyprzedzeniem lub nawet z wyprzedzeniem o 1 dzień (śmierć w rodzinie itp.). Dostałem zwolnienie w ten sam dzień od lekarza ale czy mój przypadek ma jakiekolwiek szanse do odzyskania całkowitej kwoty? Miał ktoś z was podobną sytuację?

Awatar użytkownika
anulkadg
Ledwo się telepie
Ledwo się telepie

Re: Choroba powodem nieobecności na egzaminie

Postautor: anulkadg » pt, 08 paź 2010, 21:11

Powiem tak. moja koleżanka miała podobną sytuacje. też zachorowała przed egzaminem i też to była grypa żołądkowa tyle że dzień wcześniej to zgłosiła i zaniosła zwolnienie od lekarza. i wyznaczyli nowy termin. nic nie płaciła...ale najlepiej jakbyś sam poszedł i się dowiedział;) no i życzę powodzenia na egzaminie;)

prawoskret
Stoi w miejscu
Stoi w miejscu

Re: Choroba powodem nieobecności na egzaminie

Postautor: prawoskret » ndz, 24 lip 2016, 23:10

Na przyszłość skorzystaj ze sprawdzonych rad zamieszczonych w tym artykule: http://www.stoperan.pl/jak-leczyc-grype-zolodkowa.html i nawet takie schorzenie, jakim jest grypa żołądkowa nie będzie ci straszne :ass: Okazuje się, że bardzo szybko można stanąć na nogi i zacząć funkcjonować tak, jak dawniej :) Na tym chyba każdemu z nas zależy :)

Wróć do „Egzamin”