prawko od nowa

Jeśli masz pytania dotyczące nauki jazdy, sposobu szkolenia, przepisów prawnych.
Regulamin forum
Przeczytaj FAQ zanim stworzysz nowy wątek!
daagmaraa
Stoi w miejscu
Stoi w miejscu

prawko od nowa

Postautor: daagmaraa » śr, 16 gru 2015, 21:13

Cześć. Mam pytanie do instruktora/egzaminatora..sama nie wiem. A więc tak..
Zaczęłam robić prawko w październiku 2012 roku. Wyjeździłam 30 godzin wyuczyłam się teorii. Przyszedł czas na egzaminy.
Teorię zdałam za pierwszym razem(starą teorię przed zmianą w styczniu 2013) za to pojawił się problem z praktyką. Teoria była ważna poł roku więc przez te pół roku walczyłam z tą praktyką. W czerwcu 2013 moja teoria straciła ważność a ja dalej nie podchodziłam do prawka..przerażały mnie nowe zasady. Teraz brak prawa jazdy sprawia mi problemy chcę zacząć od nowa. Już wiem że muszę założyć profil kierowcy itp.. lecz zastanawia mnie sprawa badań lekarskich czy one będą jeszcze ważne ? Badania lekarskie są na pewno w WORDzie tak jak reszta moich dokumentów..Chcę się dowiedzieć czy będę mogła je "zabrać" stamtąd i razem ze zdjeciem iść do Wydziału Komunikacji i zakładać profil kierowcy.. ?? Proszę o odpowiedź albo jakąś pomoc.

Wróć do „Pytania do Instruktora”