Kiedy wejdą nowe zasady szkolenia w szkołach jazdy?.

Jeśli masz pytania dotyczące nauki jazdy, sposobu szkolenia, przepisów prawnych.
Regulamin forum
Przeczytaj FAQ zanim stworzysz nowy wątek!
A.D.P80
Stoi w miejscu
Stoi w miejscu

Kiedy wejdą nowe zasady szkolenia w szkołach jazdy?.

Postautor: A.D.P80 » ndz, 03 lut 2013, 13:09

Witam serdecznie,

Mam pytanie czy może wiecie kiedy wejdą nowe zasady szkolenia w szkołach jazdy?. Bo skoro jest wymagana nowa teoria na egzaminie to i chyba powinna być nowa forma nauki teorii w szkołach jazdy.

Pytam bo po wielokrotnych próbach znów oblałam kolejną praktykę - chodź instruktorzy mówią, że całkiem ok jeżdżę.Więc w końcu chyba wykupię od nowa cały kurs-ale nie wiem czy jest już nowa teoria czy nie, bo mam starą teorię ważną tylko miesiąc, ale wątpię czy zdam praktyczny.

Więc będę zdawać już nową teorię a jak widać nikt sobie z nią nie radzi za bardzo.
Z góry dzięki za odpowiedź.

Awatar użytkownika
Hipek_01
Moderator / Admin
Moderator / Admin

Re: Kiedy wejdą nowe zasady szkolenia w szkołach jazdy?.

Postautor: Hipek_01 » ndz, 03 lut 2013, 22:08

Nic nie słyszałem o obowiązku rozszerzenia lub zmiany formy nauki jazdy. Podejrzewam, że same szkoły mają twardy orzech do zgryzienia.
Najprawdopodobniej trzeba będzie poczekać i poczytać, które ze szkół są polecane jako te, które najlepiej przygotowują do nowego egzaminu.

A.D.P80
Stoi w miejscu
Stoi w miejscu

Re: Kiedy wejdą nowe zasady szkolenia w szkołach jazdy?.

Postautor: A.D.P80 » ndz, 03 lut 2013, 22:40

Aha dzięki.

Wróć do „Pytania do Instruktora”