Ponowne zdawanie egzaminu

Jeśli masz pytania dotyczące nauki jazdy, sposobu szkolenia, przepisów prawnych.
Regulamin forum
Przeczytaj FAQ zanim stworzysz nowy wątek!
snav
Stoi w miejscu
Stoi w miejscu

Ponowne zdawanie egzaminu

Postautor: snav » pt, 02 lis 2012, 8:46

Witam, około rok temu zdawałem prawo jazdy, niestety, nie udało mi się. Miałem zdawać odrazu lecz przez brak pieniędzy nie mogłem. Teraz chce poraz kolejny podejść do egzaminu lecz słyszałem, że po tak długim czasie trzeba wykupić min. 5h jazd?

Krzycho92
Gna przed wszystkimi
Gna przed wszystkimi

Re: Ponowne zdawanie egzaminu

Postautor: Krzycho92 » pt, 02 lis 2012, 10:14

Najprościej - zadzwoń do Wordu, tam Ci odpowiedzą... ;)

Awatar użytkownika
Atreyu
Śmiga, aż miło
Śmiga, aż miło

Postautor: Atreyu » pt, 02 lis 2012, 17:26

Po takim długim czasie, wręcz głupotą byłoby nie wykupić przynajmniej 10h jazd. 5x po 2h żeby się rozjeździć. Myślę że i tak wyjdzie taniej niż 5 niezdanych egzaminów + godziny które będziesz musiał dokupić wtedy.

joobler
Stoi w miejscu
Stoi w miejscu

Postautor: joobler » ndz, 23 gru 2012, 12:29

No ja też bym proponowała dokupienie sobie minimum 5 h nawet jeśli jeździłeś bez uprawnień, bo wiem że tak też się zdarza... Bo musisz mieć czas na wdrożenie wszystkich zasad panujących na drodze żeby zdać bop inaczej się jeździ jak się zda a inaczej się jeździ jak chce się zdać.

fri3den
Stoi w miejscu
Stoi w miejscu

Postautor: fri3den » czw, 03 lip 2014, 10:00

Nawet jeśli jeździł bez uprawnień to tak, czy siak uważam, że w takich sytuacjach powinno się wykupić dodatkowe jazdy. Nie oszukujmy się na egzaminie jeździ się całkowicie inaczej niż "w życiu". Jak słyszałam od znajomych, że osoby, które nauczyły się jeździć przed pójściem na kurs miały gorzej, bo zdążyły sobie wyrobić jakieś swoje nawyki, zwyczaje, które w eLce są błędem myślałam, że przesadzają, ale po tym jak sama chodziłam na kurs myślę, że jest w tym trochę prawdy. Po takim czasie bezwzględnie bym wykupiła dodatkowe godziny, żeby przypomnieć sobie wszystko to, co ważne przed egzaminem.

AnnaMarek
Ledwo się telepie
Ledwo się telepie

Postautor: AnnaMarek » sob, 03 paź 2015, 11:25

musisz wykupić 5 godzin jazdy, takie jest minimum

Wróć do „Pytania do Instruktora”